ייעוץ והרצאות

ייעוץ אסטרטגי בנושא דיגיטל ואיקומרס

עולם האיקומרס הינו עולם רחב ומסקרן.

במהלך השנים בהם אני עוסק בתחום ראיתי לא מעט מותגים שמצליחים ברמה בינלאומית ולא מעט מותגים שפשוט לא מצליחים להתרומם.

הסיבות להצלחה או לכישלון רבות ומגוונות:

  • מחקר שוק
  • בחירת פלטפורמת נכונה למותג
  • מחקר מתחרים
  • בניה מקצועית של דפי מכירה
  • בניית אסטרטגיה שיווקית
  • איתור קהל יעד אמיתי וממוקד
  • שימוש בכלי פרסום נכונים

כל מותג דורש את ההתייחסות שלו ואת הדרך השיווקית שלו  – ראשית על מנת לזהות את קהל היעד האמיתי של כל אחד ואחד מהמוצרים ולאחר מכן, לדעת לתקוף אותו במקומות הנכונים על מנת להוביל אותו למכירה.

במסגרת שירותי הייעוץ אני פוגש עסקים קטנים ובינוניים וכן ארגונים וחברות גדולים שכל אחד מהם נמצא בנקודות שונות במסע הדיגיטל והאיקומרס. כבר מהפגישה הראשונה ניתן לבחון ולהבין מהן האתגרים שהארגון נתקל בהן ומהי הדרך הטובה לטפל בהן. וכיוון שאני מגיע מרקע הדרכתי, כל ליווי, קצר או ארוך – מלווה בסדרת הדרכות ברורה ומקיפה בסופו של תהליך מביאה את הארגון למצב שבו הוא יודע בדיוק מה לעשות על מנת להרחיב את הפעילות העסקית שלו ולהגדיל את המכירות בעולמות האיקומרס ואף רואה את התוצאות בפועל. 

אם אדוג לכם דגים – תהיו שבעים היום, אך אם אלמד אתכם לדוג – תהיו שבעים כל חייכם…

לתיאום שיחת ייעוץ ראשונית – צרו קשר

סדנא להקמת עסק באמזון לישראלים שגרים בארה"ב וקנדה

סדנא שמיועדת לתושבי ארה"ב בלבד ובה אני מלמד את כל מה שצריך לדעת ומעבר על הדרך להקמת עסק עצמאי באמזון בשיטת הפרייבט לייבל. הסדנא מורכבת משלושה ימים של סדנא פרונטלית – 12 שעות הדרכה. בשילוב עם עשרות שעות של סרטוני הדרכה מוקלטים ותמיכה שלי במשך 100 ימים לאחר סיום הסדנא.

המפגשים מתקיימים במתכונת קטנה ואינטימית על מנת לתת תשומת לב פרטנית לכל אחד ואחת ומענה מיידי לשאלות.

9fe61cbc027944b6d3389b33b0f84775_686X515

בניית מותג במרחב הדיגיטלי - סדנא לסוחרי אמזון

לא מעט מוכרים באמזון מתמקדים באיתור המוצר הנכון, יצירת המוצר המבודל במחיר הנכון, שיווק והפצה נכונים באמזון. 
יחד עם זאת, ב-2019 ולמעשה כבר בתחילת 2018 חוקי המשחק השתנו והתחרות נהיתה קשוחה יותר, בעיקר בשל המעורבות של השחקנים הסינים כמעט בכל קטגוריה ותת קטגוריה באמזון. 
פלח אחד של מוכרי אמזון לא נפגע במהלך הזה, ואלו הם המוכרים שמוכרים מותגים ולא מוצרים. 

סדנא של 3 שעות, ממוקדת ומפורטת כאחד שתלמד אתכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על איך בונים מותג במרחב הדיגיטלי, כולל המון דוגמאות להצלחות וכשלונות.

IMG_20180129_101118

מערכת הפרסום Amazon PPC

אחד ממנועי הצמיחה החשובים והגדולים ביותר של כל מוצר באמזון זה עבודה נכונה עם מערכת הפרסום של המרקטפלייס הגדול ביותר בעולם. לא מעט מוכרים לא מבינים את הכח והעצמה שקיימים מאחורי מנוע הפרסום של אמזון ולא מנצלים את האפשרויות הבלתי מוגבלות של שימוש נכון.

לכן, הנורמה המקובלת היא להקים שני קמפיינים בלבד, קמפיין אוטומטי וקמפיין ידני, לנתח אותם מדי פעם ולרוץ עם זה לדרך בעיניים עצומות. ברוב המקרים, הקמפיינים האלו יניבו תוצאות ואפילו יהיו רווחיים לאורך זמן – אך עבודה נכונה יותר עם מערכת הפרסום יכולה לקחת את המוצר כמה צעדים קדימה לחשיפה הרבה יותר גדולה בתוצאות החיפוש ולקבלת לא מעט תגי איכות מאמזון. 

הדרך משם להכפלת ושילוש המכירות כבר סלולה. 

FB_IMG_1476194473899

סדנת בחירת מוצר - Amazon

אחד הדברים החשובים והקריטיים ביותר במסחר באמזון הוא תהליך בחירת המוצר. עבודה נכונה בתהליך והבנת הפרמטרים יכולה להביא מוצר מסוים להצלחה מטאורית ולעומת זאת, בחירה לא נכונה יכולה להביא לאובדן השקעה כספית לא מבוטלת ואי הצלחת המוצר. 

בסנדא נעבור יחד על כל הפרמטרים הקריטיים לאיתור מוצר מנצח, איפה מאתרים רעיונות למוצרים, מהי חשיבות המותג ובידול המוצר ואיך מוודאים ובודקים שהמחיר בו אנחנו רוכשים את המוצר הוא אכן המחיר הנכון והמתאים לנו. 

IMG_20161208_121449

מעוניינים בסדנא שלא נמצאת כאן? צרו קשר ואבנה אחת מותאמת לארגון שלכם