עיתונות

לקט פרסומים מהשקת זירת אמזון בישראל

חברת אמזון השיקה את האתר החדש שלה בישראל. 

המכירה הראשונה באמזון ישראל - התבצעה באלקטרה מרקט

חברת אמזון התחילה השבוע את ה"שילוח המקומי" בישראל – מכירה של מוצרים מרשתות בישראל ללקוחות בתוך ישראל. שי ליברמן מרמת השרון הוא כנראה הלקוח שעשה היסטוריה, והיה הראשון לקבל מוצר מאמזון כחלק מהשילוח המקומי כאשר רכש את המוצר מחנות "אלקטרה מרקט".

פודקאסט פופקורן עם ליאור פרנקל

בפודקאסט המסקרן שבו התארחתי הסברתי בפירוט על התחומים השונים בעולם האיקומרס הרחב, יתרונות וחסרונות של כל אחד מהם ואיפה ההזדמנויות של כל מרקטפלייס. 

פודקאסט Ear Catcher - עם מירן פחמן

בפודקאסט המפורסם של מירן פחמן התארחתי על מנת להציג את עולם האיקומרס ולדבר על הכניסה הצפויה של אמזון לישראל.
הדיון המסקרן התמקד בשילוב שבין עולם הקריאטייב לעולם המכירות אונליין ואיך בעבודה נכונה ודיוק המסרים אפשר להגדיל את אחוזי ההמרה בעשרות ומאות אחוזים.

לקט פרסומים בעקבות הקמת המיזם WeForce מבית אלקטרה מוצרי צריכה

אלקטרה הקימה חברה בשם Weforce, במטרה לספק לעסקים קטנים ובינוניים חבילת שירותים למכירה באמזון ישראל. מטרת הפעילות היא לנהל פעילות איקומרס מקיפה, 360 מעלות, מבוססת זירות מסחר אלקטרוניות למותגים מקומיים ובינלאומיים.

אמזון בהכרזה שניה לקראת הכניסה לישראל - 21.8.19

אמזון מגבירה קצב לקראת כניסתה הצפויה לישראל בקרוב ומפרסמת עמוד נחיתה שמזמין מוכרים אחרונים להצטרף ולהנות מההשקה הקרובה שעתידה לקרות בשבועות הקרובים. 

ריאיון ב-Ynet - על חנויות באמזון

התמודדות עם מפעלים בסין שמעתיקים מוצרים בשניות; שינון תורה של חוקים, תקנות ומדדים; חשש מפידבקים שליליים, ותחרות עם עוד מיליונים שמוכרים מוצר כמו שלכם. אמזון מגיעה לישראל, אבל לא כולם חיכו להזמנה – פגשנו 4 בעלי חנויות בקניון הווירטואלי הגדול בעולם ואספנו טיפים למוכר החדש

ריאיון בידיעות אחרונות על הכניסה הצפויה של אמזון לישראל

"הלקוחות קונים מאמזון. הם לא יודעים איפה יושב המוכר, וגם לא אכפת להם. פיתחתי מוצרים מותאמים לשוק האמריקאי – ועכשיו צריך לשנות כיוון לקהל הישראלי שדרישותיו וטעמו אחרים. היתרון הגדול הוא שהציבור הישראלי אוהב אונליין".

ריאיון בתוכנית הרדיו של עפר פטרסבורג ב-102FM

אמזון הרעידה את האדמה ובקרוב תיכנס עם זירת מכירות אונליין לישראל. מה המשמעויות? מה זה אומר לגבי הקונים? מה יקרה עם מניות הקניונים והאם זה הולך לשנות את סדרי העדיפויות של הלקוחות הישראלי? 

ריאיון בתוכנית חיסכון על עוקץ המוכרים הסינים באמזון

בשנת 2018 לא מעט מוכרים התלוננו על דרך הפעולה של המוכרים הסינים ששולטים באמזון ומשפיעים על היקפי המכירות של כל המוכרים, לקראת סוף השנה הם השתמשו בשיטות לא חוקיות עד שנראה היה כי לאמזון אין באמת מענה. 

ריאיון בתוכנית סוגרים חשבון עם סטלה קורין-ליבר על אמזון ישראל

אירוח בתוכנית הכלכלית סוגרים חשבון עם סטלה קורין-ליבר בנוגע לכניסה הצפויה של אמזון לישראל, המשמעות עבור הקונים והאם המהלך צפוי להוריד את המחירים ללקוח בטווח הקצר או הארוך.